10 Şubat 2020 Pazartesi

Amerikan Futbol Ligi'nde (NFL) geçtiğimiz pazar (2 Şubat) düzenlenen Super Bowl'da devre arasında sahne alan Shakira ve Jennifer Lopez'in satışları patladı. 


Miami'de Latin rüzgarı estiren ikilinin performans sonrasındaki satışları yüzde 893 arttı.

Müzik listelerinde rekorlar kırıldı. 
Parçalar "TOP 100" listelerine girdi. Shakira'nın 19 yıl önce çıkardığı Whenever, Wherever albümü, iTunes'ta Top 100'de 1. sıraya yerleşti. İlk çıktığı dönemde aynı albüm ancak 6. sıraya yükselebilmişti. iTunes Top 100'de şu anda Shakira'nın Hip's Dont Lie, Waka Waka ve She Wolf şarkıları ilk onda yer almakta.Jennifer Lopez'in ise ABD çapında şarkılarının indirilme oranı 10 bine ulaştı. Lopez'in en çok indirilen şarkıları On The Floor, Let's Get Loud ve Waiting for Tonight.


ABD'li Aktivist Dava Açıyor: "CEHENNEMLİK OLDUM!"
Yukarıdakini izlemediyseniz aşağıda tekrar paylaşacağız, işte o videodan dolayı ABD'li hristiyan bir aktivist, NFL'e, Pepsi'ye ve de naklen yayını aktaran tv kanalına 867 trilyon dolarlık dava açacağını açıkladı.

"BENİ CEHENNEM ATEŞİNE SÜRÜKLEDİ."
Euronews'in aktardığına göre aktivist Dave Daubenmire dans gösterisinin onu yoldan çıkararak "cennete gitmekten alıkoyduğunu ve cehennem ateşine sürüklediğini" söyledi. Bu söylemi bazı WhatsApp gruplarından sızan captionları anımsatmadı değil...


NFL'de şampiyonluk karşılaşmasının devre arasında düzenlenen şov büyük ilgi gördü. Bu yıl 54'üncüsü düzenlenen Super Bowl'da, Kansas City Chiefs, San Francisco 49ers'ı 31-20'lik skorla mağlup etmiş ve 50 yıl aradan sonra şampiyonluğa ulaşmıştı. Yani anlayacağınız Shakira ve Jennifer ikilisi Kansas'a uğurlu gelmiş...

İşte yeniden, aktivistin dava açtığı, o performans...

This post have 0 komentar


EmoticonEmoticon

Sonraki İçerik Next Post
Önceki İçerik Previous Post